19. 8. 2017: Setinová rally se SEAT KLUBem

19.8.2017

Vážení přátelé, protože bychom se s Vámi chtěli potkávat co nejčastěji a navíc společně s auty naší oblíbené značky, připravili jsme pro Vás další z akcí. Tentokrát půjde o dobrodružné ježdění podle itineráře po předem neznámé trase v okolí Jihlavy.

Ačkoliv stojí v nadpise slovo "rallye", nepůjde o závody na co nejkratší čas, ale naopak o jízdu pravidelnosti. O čas tedy půjde, ovšem naopak o ten průměrný a co nejpřesnější. V tomto závodě rozhodně nebude rozhodovat síla a výkon motoru, ale naopak vybavení posádky, důležité totiž budou spíše stopky, orientační smysl a podobně. :)

Akci jsme naplánovali na sobotu 19. srpna a start i cíl bude v Jihlavě v odpoledních hodinách.

Pokud jsme Vás dostatečně navnadili, akce Vás zaujala, ale chtěli byste další informace, navštivte, prosím, speciální webové stránky věnované této akci. Jejich adresa je: seat-mania.cz/setinovarally, událost najdete i na facebooku. Pokud byste potřebné informace nenalezli ani tam, určitě se na nás neváhejte obrátit.

Celá tato akce bude navíc spojená s výstavou modelů Cupra, které SEAT nabízí - tu si připravil jihlavský dealer Auto Máca - a tak bude možné si prohlížet také nové modely, případně se rovnou v některém z modelů Cupra i svézt. Připraveno bude i drobné občerstvení a další doprovodný program.

Těšíme se na Vás!

19. 8. 2017: Setinová rally se SEAT KLUBem - fotografie