18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - květen 2017: foto + video

1.6.2017

O posledním květnovém víkendu jsme se jako již tradičně setkali na celorepublikovém sraze SEAT KLUBu ČR. Také tentokrát to bylo u České Skalice i přehrady Rozkoš. Na sraz přijelo na 150 vozů SEAT a stanovili jsme tím nový rekord.

I. setinová rally SEAT KLUBu - 19. 8. 2017

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE JE KE ZHLÉDNUTÍ ZDE!

Stejně jako v minulých letech, i letos panovala přátelská atmosféra. Pro návštěvníky byl připraven bohatý doprovodný program, který zahrnoval mnohé soutěže, ale také spanilou jízdu a pronajatou motokárovou dráhu jen pro nás.

Podívejte se na fotky a video zachycující atmosféru letošního srazu. Už za rok se na vás těšíme znovu a máme připraveno několik novinek. Přijedete? :)

18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - květen 2017: foto + video - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - květen 2017: foto + video - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - květen 2017: foto + video - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - květen 2017: foto + video - fotografie 18.sraz SEAT KLUBu ČR o.s. - květen 2017: foto + video - fotografie