SEAT Service zajistí potěšení z každé jízdy

13.4.2018

S přicházejícím jarem nastává čas na důkladnou přípravu vozidla pro hlavní motoristickou sezonu. SEAT Service připravil pro všechny majitele zánovních i starších vozů SEAT výhodnou nabídku komplexních servisních služeb, která platí od března do konce května.

Důkladně školení technici autorizovaných servisů SEAT zajistí kompletní SEAT Pneuservis, výhodnou jarní servisní prohlídku i okamžitou opravu případných nedostatků. S knížkou slevových poukazů Fitness plán je pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT i Originálního příslušenství SEAT ještě výhodnější. Při výměně stíracích lišt nebo skla čelního okna obdrží zákazníci atraktivní bonus. Majitelé starších vozů mohou navíc využít programy Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service. Při koupi nového vozu SEAT se mohou zákazníci rozhodnout pro pořízení Servisního balíčku SEAT, s nímž odpadají veškeré starosti s údržbou a servisem po dobu až 5 let.

„Příprava vozu na jaro a léto pro mnohé řidiče začíná a končí přezutím ze zimních pneumatik na letní. Zákazníci autorizovaných servisů SEAT se však mohou spolehnout na mnohem komplexnější pojetí péče o jejich automobil značky SEAT a díky tomu se mohou těšit na letní provoz bez jakýchkoli starostí,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Zkušené oko našich techniků odhalí při jarní servisní prohlídce i skryté závady, které lze na místě odstranit za výhodnou cenu díky celé řadě atraktivních nabídek sezonní kampaně SEAT Service. A to je jen malá část komplexních služeb autorizovaných servisů SEAT, jejichž cílem je maximální spokojenost zákazníka.“

Autorizované servisy SEAT nabízejí až do konce května jarní servisní prohlídku již od 199 Kč. Servisní technici důkladně posoudí stav vozidla kontrolou všech důležitých komponentů od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu, kola i pneumatiky, funkčnost spojky, chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače až po akumulátor, klínový a rozvodový řemen, světlomety, těsnost a poškození motoru i motorového prostoru a provozní kapaliny. Součástí jarní servisní prohlídky je také kontrola realizace dílenských a svolávacích akcí. V případě okamžité realizace potřebných oprav je jarní servisní prohlídka pro zákazníka zdarma.

Nedostatky zjištěné při jarní servisní prohlídce lze na místě odstranit za velmi výhodných podmínek, například s využitím slevových poukazů Fitness plán na Originální díly SEAT a Economy díly, Originální příslušenství SEAT a servisní úkony ve výši až 20 %. Používáním Originálních dílů SEAT se 100 % zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně je nejen zajištěn spolehlivý a bezpečný provoz, ale také úspora značných finančních prostředků. Pro vybrané verze modelu Leon lze například pořídit sadu brzdového obložení vpředu za 2010 Kč, vzadu za 1230 Kč nebo zapalovací svíčku Longlife za 235 Kč. Brzdová kapalina pro všechny modely SEAT vyjde na 285 Kč. Vložka prachového a pylového filtru pro model Ateca stojí 830 Kč a palivový filtr pro vybrané verze modelů Leon, Altea a Toledo je nabízen za 1100 Kč. Výhodou profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

SEAT Service zajistí potěšení z každé jízdy - fotografie