Řekněte řidiči za vámi, že v autě vezete děti


12.10.2018

V současné době nehodovost na silnicích, bohužel, roste. Obezřetní byste měli být samozřejmě vždy, ovšem ještě více, pokud na zadních sedačkách vezete ratolesti. Občas jsou řidiči za vámi drzí, neustále se na vás tlačí, aniž by si uvědomovali, že kdybyste prudce zabrzdili, okamžitě by do vás narazili. Informujte je alespoň samolepkami o dětech v autě. V následujících řádcích vám prozradíme, kde se dají objednat.Právě samolepky dítě v autě jsou určitou formou bezpečnostního prvku. Ostatní účastníci silničního provozu začnou dbát za vámi zvýšené opatrnosti.

Proč si koupit samolepky se jmény?

Zakoupit můžete samolepky na auto se jménem vašich dětí anebo bez nich, to záleží pouze na vás. Z psychologického hlediska se však z neznámé osoby ve vozidle stává pojmenovaná bytost, a tím pádem jsou ostatní řidiči, zejména ti za vámi, opatrnější. Jestliže nechcete vystavovat jméno svých ratolestí veřejně, nevadí, k samolepkám je možné připojit i jiný text, například sourozenci v autě, dvojčata v autě a podobně.

Kde koupit samolepky se jmény dětí?

Pokud přijdete někde do prodejny, kde nálepky na automobil prodávají, narazíte pouze na základní verze. Prahnete však po originálnějších variantách? Objednejte si samolepky se jmény dětí přes internet. Oblíbeným internetovým obchodem v této oblasti je samolepkyditevaute.cz, kde najdete grafické návrhy rozdělené do několika přehledných kategorií - holčičky, chlapečci, dvojčata, holčička a chlapeček, hlavičky, dětské symboly a podobně.

Ceny samolepek jsou různé, záleží na tom, zda chcete s textem či bez něj. Počítejte ale, že zaplatíte většinou něco mezi 100 - 200 korunami. Ke každé samolepce dostanete ještě navíc návod, jak a kdy se má lepit, například nesmí být příliš zima, ani příliš teplo. Místo, kam chcete samolepku umístit, musí být čisté a suché.Fotografie:


Řekněte řidiči za vámi, že v autě vezete děti - fotografie