1.10.2015

SEAT KLUB ČR o.s. vás ve spolupráci se závodníkem Petrem Fulínem zve na FULLIN RACE ACADEMY. Přijeďte na mostecký okruh vypilovat brzdné body, správné zatáčení i zrychlování. Přijeďte vylepšit svůj jízdní styl!

Nejprve si vyzkoušíte profesionální simulátor, na kterém se podrobně seznámíte s mosteckým okruhem a zároveň vám proškolený personál v čele s jedním z nejlepších okruhových závodníků Petrem Fulínem poradí, jak správně využívat šířku tratě. Po 25 minutách virtuální jízdy na trenažéru je čas sednout do auta. V tom se budete za volantem střídat s Petrem Fulínem, který vám během jízdy bude radit, jak zlepšit jízdní stopu, kde a jak správně brzdit či kde a jak zrychlovat. Po krátké přestávce v boxech vyjedete na trať znovu a budete ve svižnějším tempu kopírovat stopu auta před vámi, které bude řídit Petr Fulín, a do vysílačky budete opět dostávat instrukce.

Služba obsahuje

• - trénink na profesionálním trenažeru (25 minut)
  • - trénink na mosteckém autodromu s vaším vozem (25 minut)
  • - trénink na mosteckém autodromu s instruktorem a jeho vozem (25 minut)
  • - zapůjčení hygienické kukly
  • - zapůjčení přilby
  • - fotodokumentace
  • - pronájem závodního okruhu
  • - onboard záznam

Doplňující informace

• - před jízdou bude každý jezdec seznámen o pravidlech chování na mosteckém autodromu
  • - každý jezdec musí vyplnit formulář mosteckého autodromu
  • - pokud dojde k opakovanému porušení bezpečnostních instrukcí, bude trénink předčasně ukončen
  • - objednejte si u nás vystavení VOUCHERU na libovolné jméno
  • - každý jezdec od nás obdrží CERTIFIKÁT o absolvování profesionálního tréninku s Petrem Fulínem
  •

A teď to nejdůležitější. SEAT KLUB ČR má pro své členy rezervovaný speciální termín i výhodnou cenu, která platí pro členy se zaplacenými členskými poplatky. Cena v tomto případě bude 6 000 Kč bez dph (7 260 Kč s dph). Pro ostatní členy akce platí cena 8 500 Kč bez DPH (10 285 Kč s DPH).

Tak nezapomeňte, už za pár dní v pondělí 19.10.2015 můžete na autodromu v Mostě vypilovat svůj jízdní styl za speciální cenu a navíc vás bude trénovat profesionální závodník. Počet míst je omezen, potvrzení posílejte na info@seat-klub.cz.

SOUTĚŽ:

Chtěli byste tento kurz vyhrát? Máte jedinečnou možnost, stačí správně odpovědět na tyto otázky a mít nejblizší tip.

1. SEAT před pár dny otevřel nový showroom, který je tím největším a nejmodernějším autosalonem SEAT v České republice. Kde to bylo?

2. Jaký je výkon závodního vozu SEAT Leon Cup Racer, se kterým závodí Petr Fulín v závodech ETCC?

3. Který ostrý model SEATu se představil na letošním autosalonu ve Frankfurtu?

A nakonec tipovací otázka:

•  Kolik ujetých kilometrů bude na tachometru našeho klubového SEATu Ibiza v pátek 16.10.2015 ve 20,00 hodin?

Správné odpovědi posílejte e-mailem na adresu: info@seat-klub.cz a do předmětu zadejte: "Soutěž - Petr Fulín". De e-mailu napište své jméno, adresu a telefonní kontakt, aby bylo možné vás při případné výhře kontaktovat. Odpovědi posílejte do pátku 16.10.2015 do 20:00 hodin, po tomto čase již nebudou započteny do soutěže.

Speciální SEAT akce + soutěž: Vypilujte svůj jízdní styl s Petrem Fulínem na okruhu v Mostě! - fotografie Speciální SEAT akce + soutěž: Vypilujte svůj jízdní styl s Petrem Fulínem na okruhu v Mostě! - fotografie Speciální SEAT akce + soutěž: Vypilujte svůj jízdní styl s Petrem Fulínem na okruhu v Mostě! - fotografie Speciální SEAT akce + soutěž: Vypilujte svůj jízdní styl s Petrem Fulínem na okruhu v Mostě! - fotografie