SEAT Klub ČR - Akce


 • Kolik golfových míčků se vejde do zavazadlového prostoru modelu Tarraco?

  3.9.2020
  Golfoví hráči a funkcionáři ve Španělsku zvolili na 11. ročníku španělského poháru komunikačních médií SEAT Tarraco „Ideálním vozem“. Vlajková loď značky SEAT totiž splňuje veškeré požadavky hráčů golfu na automobil pro každodenní cestování i provozování jejich nejoblíbenějšího sportu, ať se jedná o praktičnost, prostornost nebo ochranu životního prostředí. Klíčovým faktorem byla také velikost zavazadlového prostoru. Jaká je však přesná kapacita zavazadlového prostoru modelu Tarraco? Přesné číslo jsme zjistili v rámci mimořádné výzvy, která je ideální pro fanoušky golfu.
 • Laboratoř aditivní výroby ve společnosti SEAT „tiskne“ trojrozměrné díly pro všechny fáze vývoje a výroby automobilu

  12.8.2020
  Aditivní výroba dílů probíhá bez forem, omezení v konstrukci a designu a desetkrát rychleji. Proto jsou možnosti jejího využití nekonečné. Automobilový průmysl byl jedním z prvních odvětví, který tuto technologii zavedl do praxe, protože šetří čas a zvyšuje flexibilitu ve všech fázích vývoje a výroby vozidla. Jak pracuje laboratoř aditivní výroby společnosti SEAT?
 • SEAT investuje do své budoucnosti

  13.7.2020
  SEAT bude v letech 2020 až 2025 investovat celkem 5 miliard eur. Investice budou vynakládány nejen na nové projekty vývoje vozidel v Technickém centru SEAT se zvláštním zaměřením na elektrifikaci produktové řady, ale také na modernizaci výrobních zařízení a provozů v závodech Martorell, Barcelona a Componentes. SEAT se těmito investicemi připravuje na vývoj nových modelů a zahájení jejich výroby v Martorellu. Tím zajistí zaměstnanost a podpoří svůj budoucí rozvoj.
 • Při pohledu z výšky září areál SEAT Martorell jako město, v němž stojí v popředí zaměstnanci a inovace

  1.7.2020
  Říká se, že z výšky se můžeme dívat na věci ve větších souvislostech. Na zemi víme o tom, že SEAT je jedinou společností ve Španělsku, která vyvíjí, vyrábí a prodává osobní automobily. Co však můžeme spatřit z výšky? Ve výšce 600 metrů přelétáme nad areálem společnosti SEAT a z této ptačí perspektivy vidíme doslova město.
 • SEAT nabízí atraktivní příslušenství pro letní sezonu

  26.6.2020
  SEAT Service připravil pro majitele vozů SEAT atraktivní příslušenství, díky němuž se mohou bez obav vydávat na letní výpravy za dobrodružstvím nebo odpočinkem se všemi členy rodiny včetně domácích mazlíčků. A pro rychlé zdolání posledního úseku cesty do cíle si mohou řidiči přibalit do zavazadlového prostoru svého vozu SEAT stylovou elektrickou koloběžku SEAT eKickScooter 25 či její novou verzi 65, kterou rovněž pořídí u každého autorizovaného prodejce SEAT.
 • SEAT Leon zazáří financováním od SEAT Financial Services

  18.6.2020
  Když nic nejde podle plánu, zvedni hlavu a nevzdávej to. Inspiruj se barcelonským sluncem jako nový SEAT Leon. Takto pozitivně a optimisticky představuje nová kampaň „Nastal čas zazářit“ čtvrtou generaci bestselleru. Bezkonkurenční je také akční financování SEAT All inclusive s velmi atraktivními splátkami.
 • Slavnostní otevření centra CASA SEAT bude přenášeno po internetu z Barcelony do celého světa

  2.6.2020
  CASA SEAT ve čtvrtek 4. června poprvé otevře své brány světu ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedou virtuální návštěvníky různými prostory a místnostmi, v nichž získají detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto jedinečného společenského centra.
 • Dr. Werner Tietz povede výzkum a vývoj ve společnosti SEAT. Předtím šéfoval vývoji v Bentley

  31.5.2020
  Dr. Werner Tietz byl k 1. červenci jmenován novým členem představenstva společnosti SEAT, odpovědným za výzkum a vývoj. Vrcholový manažer, který nastoupil do koncernu Volkswagen v roce 1994, je v současnosti vedoucím vývoje společnosti Bentley. Ve společnosti SEAT nahradí Axela Andorffa, který zamíří ke značce ŠKODA, kde ponese odpovědnost za produktovou řadu středně velkých vozů a elektromobilů na základě platformy MEB.
 • Zcela nový SEAT Leon je u českých prodejců

  12.5.2020
  Na český trh přichází nejvyspělejší vůz v historii značky SEAT. Nový SEAT Leon si mohou čeští zákazníci nejen nakonfigurovat podle vlastních představ v nově spuštěném internetovém konfigurátoru, ale také osobně důkladně prohlédnout a vyzkoušet při testovacích jízdách u všech autorizovaných prodejců značky SEAT v České republice.
 • SEAT podrobí v rámci obnovy výroby 15 000 zaměstnanců testům na koronavir

  22.4.2020
  SEAT podrobí 15 000 zaměstnanců testům na koronavir, aby zajistil jejich zdraví a bezpečnost a zabránil šíření infekčního onemocnění COVID-19. Výrobce automobilů dnes rozhodl o postupném obnovení výroby od 27. dubna a v rámci opatření na ochranu zdraví a bezpečnosti uskuteční po dohodě s odbory testy přítomnosti koronaviru SARS-CoV-2. Diagnostické testy PCR jsou nejspolehlivější metodou, jak zjistit přítomnost viru COVID-19 v těle testované osoby.
 • Majitelé zánovních i starších vozů SEAT mohou za výhodných podmínek využívat profesionální servisní služby včetně jarní prohlídky

  2.4.2020
  SEAT Service přivítal jaro tradiční servisní kampaní, jejímž cílem je zajistit majitelům vozů SEAT všech věkových kategorií maximální potěšení z jízdy za všech okolností. S teplejším počasím přichází chvíle nejen pro přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také na komplexní kontrolu technického stavu vozidla po náročném zimním období, odstranění případných závad, výměnu opotřebovaných dílů a rozšíření výbavy o nové originální příslušenství, které může například usnadnit cesty za letním dobrodružstvím. Zákazníci mají v autorizovaných servisech SEAT pod jednou střechou k dispozici kompletní sortiment profesionálních servisních služeb po celý rok, ale výhodné podmínky jarní servisní nabídky platí jen do 30. června 2020.
 • SEAT dosáhl pozitivních finančních výsledků a čelí náročnému roku

  25.3.2020
  SEAT pokračoval v roce 2019 v pozitivním trendu předchozích čtyř let a dosáhl rekordních finančních výsledků, které mu umožní úspěšně čelit výzvám roku 2020. Španělská společnost vykázala zisk po zdanění ve výši 346 milionů eur, což je o 17,5 % více než v roce 2018 (294 milionů eur). Provozní zisk vzrostl o 57,5 % na 352 milionů eur (2018: 223 milionů eur) a příjmy z prodeje se zvýšily v porovnání s rokem 2018 (9,991 miliardy eur) o 11,7 procenta na celkových 11,157 miliardy eur, a to především díky nárůstu prodeje.
 • Levné pneumatiky nemusí být nekvalitní

  23.3.2020
  Nákup nových pneumatik je opět na pořadu dne. Začíná sezóna těch letních. Kde je koupit, aby něco vydržely, byly bezpečné a současně nebyly zbytečně drahé?
 • Ženy, které tvoří budoucnost mobility u SEATu

  8.3.2020
  Ženy ovlivňují evoluci motorismu. Vnitřní zpětná zrcátka, ukazatele směru a podélné čáry na vozovce jsou inovacemi s ženskou stopou. Úloha žen byla již v minulosti významná, ale v budoucnosti, na cestě k elektrické, sdílené a síťově propojené mobilitě, bude ještě významnější. Různé studie uživatelského a spotřebního chování ukazují, že ženy budou vzhledem ke svým zájmům a řidičským zvyklostem hrát klíčovou roli na trhu elektromobilů a sdílení vozidel. A to i jako tvůrci budoucí mobility. Například ve společnosti SEAT mají tři ženy na starosti vývoj tak důležitých oblastí pro budoucnost, jakými jsou konektivita, hlasoví asistenti nebo kyberbezpečnost.
 • SEAT a CUPRA realizují svou elektrickou ofenzivu

  3.3.2020
  SEAT realizuje svůj loni zveřejněný plán elektrifikace. Po představení nové generace modelových řad SEAT a CUPRA Leon, které zahrnují externě nabíjitelné hybridní verze, odhalila společnost sériově vyráběnou verzi modelu CUPRA Formentor v rámci internetové video konference, která byla původně připravena pro Ženevský autosalon. Formentor je prvním vozidlem, zkonstruovaným a navrženým exkluzivně pro značku CUPRA, a bude rovněž nabízen v hybridní verzi s možností vnějšího nabíjení.
 • Jak vybrat levné povinné ručení?

  2.3.2020
  Povinné ručení je nepostradatelnou součástí jakéhokoliv majitele dopravního prostředku. Bez této služby v podstatě nesmíte vyjet na silniční komunikace, jinak se vystavujete pokutě a velkým nepříjemnostem. Každý řidič se snaží, aby získal cenově výhodné povinné ručení, které bude navíc dobře zoptimalizované. To znamená, že bude krýt všechna potřebná rizika. Jenže, jak si takové pojištění najít snadno a rychle?
 • SEAT je i v novém desetiletí nerozlučně spjatý s českou atletikou

  26.2.2020
  SEAT je oficiálním partnerem Českého atletického svazu (ČAS) již 21 let. Značka se sportovním duchem podporuje nejen nejlepší české atlety v čele s fenomenální oštěpařkou Bárou Špotákovou, ale také úspěšné projekty zaměřené na hledání nových sportovních talentů a výchovu dětí a mládeže ke zdravým pohybovým aktivitám. Rok 2020 bude především ve znamení Letních olympijských her 2020 v Tokiu. Do další sezony vstupuje rovněž projekt „Pohybová gramotnost“ včetně mimořádně úspěšné „Atletiky pro děti“.
 • CUPRA otvírá své nové sídlo a slaví debut prvního modelu CUPRA Leon

  20.2.2020
  Značka CUPRA u příležitosti svého druhého výročí slavnostně otevřela komplex CUPRA Garage. Nové sídlo stojí v sousedství centrály společnosti SEAT. Mladá automobilová značka během slavnostní akce poprvé představila globálnímu publiku první modelovou řadu CUPRA Leon, a to včetně nových závodních verzí. CUPRA se navíc vydává na cestu k elektrifikaci prezentací svého prvního hybridního modelu.
 • Nekrmte své auto předraženými autodíly – nejsou lepší, pouze dražší

  20.2.2020

  Porucha na automobilu se umí pěkně prodražit, někdy i v záruce, když vám autorizovaný servis s úsměvem sdělí, že jde přece o spotřební zboží, na které se záruka nevztahuje. Ano, i s tímto se setkáte a pravdu si prostě musíte „vyhádat“. V Česku je však průměrné stáří automobilů dokonce více než 15 let. Naše auta tedy netrápí ani tak problémy novorozenců a nedochůdčat, jako spíše geriatrické problémy. Není téměř chvíle, kdy by s autem něco nebylo, a předražené autodíly jsou pravidelným a nepříjemným zásahem do našich rodinných rozpočtů.

 • • CUPRA má nyní svou vlastní „garáž“, v níž budou vyvíjeny budoucí modely značky

  19.2.2020
  Sofistikovaná značka, zasvěcená designu, sportu, inovacím a jedinečnosti přesahující hranice automobilového světa, nemůže mít obyčejné zázemí. CUPRA si proto vybudovala globální centrálu, jež věrně reprezentuje DNA její značky. Vítejte v komplexu CUPRA Garage, zbrusu novém sídle značky.
 • SEAT automatizuje venkovní přepravu dílů autonomními roboty

  16.2.2020
  Výrobní a montážní závod SEAT v Martorellu činí další kroky na své cestě k trvale udržitelnější, digitalizované a chytré výrobě. SEAT je prvním průmyslovým výrobcem v Evropě, který používá i ve venkovních zónách automatizovaná vozidla AGV (Automated Guided Vehicles), vybavená navigačním systémem SLAM (Simultaneous Localisation And Mapping), připojením k síti 4G a indukčním nabíjením akumulátorů. V současnosti je mimo vnitřní prostory výrobních hal závodu Martorell provozováno osm automatizovaných vozidel AGV, která zajišťují automatickou přepravu dílů. SEAT již používá 200 vozidel AGV pro dodávky dílů v montážních halách závodů v Martorellu a Barceloně.
 • Nový SEAT Leon přistižen na běžné ulici. Ukazuje i zajímavě umístěné brzdové světlo

  14.2.2020
  Nová, již čtvrtá generace modelu SEAT Leon byla představena teprve koncem ledna, ale ve Španělsku už bylo zachyceno několik po běžné silnici jedoucích aut. Ta jasně ukazují, na co se za pár měsíců můžeme těšit.
 • Novým ambasadorem značky CUPRA je Marca ter Stegen, brankář fotbalového klubu FC Barcelona

  13.2.2020
  Značka CUPRA rozšířila svůj klub o nového člena, německého fotbalového brankáře Marca ter Stegena. Ter Stegen je ve světě fotbalu považován za jednoho z nejlepších brankářů a jako globální ambasador značky CUPRA zvýší povědomí o značce na celém světě.
 • Cupra se dala dohromady se známým úpravcem a nabídne limitovanou Atecu

  9.2.2020
  Představovat vám výkonné SUV značky Cupra, model Ateca, asi nijak nemusíme. Ve zkratce se dá říct, že Cupra Ateca je vlastně standardní SEAT Ateca, který ovšem dostal porci výkonu navíc, kdy Cupra na všechna kola posílá rovných 300 koní. Oproti verzi od SEATu pak nabízí několik, především designových, vylepšení. Ovšem krátce po uvedení první Cupry na trh se ohlásila tuningová firma ABT se svou verzí Cupry Atecy. Reagovala tak na stesky některých příznivců značek SEAT Cupra, kteří tvrdili, že 300 koní je málo.
 • Sledujte živé odhalení nové generace SEATu Leon!

  28.1.2020
  V úterý 28. ledna 2020 bude v 19°° hodin večer slavnostně odhalena nová, čtvrtá generace modelu SEAT Leon. Buďte u toho v rámci on-line přenosu, který můžete sledovat níže.
1 2  archiv

Kategorie: