CUPRA se stala nezávislou značkou společnosti SEAT, prvním modelem je Ateca

22.2.2018

SEAT dnes představil novou značku CUPRA se svou vlastní identitou. Na exkluzivní akci v Barceloně byl odhalen první model nové značky: CUPRA Ateca.

CUPRA, tradičně ztělesňující vrcholné vyjádření sportovních ambicí značky SEAT, přichází, aby uchvátila srdce fanoušků automobilů na celém světě. CUPRA je symbolem jedinečnosti, sofistikovanosti a sportovních výkonů. Nastal čas představit výjimečnou značku pro automobilové nadšence.

CUPRA se stává vlastní entitou, která bude vyvíjet modely ve spolupráci se společností SEAT, s pevným odhodláním k nezávislému růstu. Značka bude mít vlastní prodejní plochu v cca 260 speciálně vybraných dealerstvích SEAT napříč Evropou.

Celý článek je k přečtení zde: http://auto-mania.cz/cupra-se-stala-nezavislou-znackou-spolecnosti-seat-prvnim-modelem-je-ateca/

CUPRA se stala nezávislou značkou společnosti SEAT, prvním modelem je Ateca - fotografie CUPRA se stala nezávislou značkou společnosti SEAT, prvním modelem je Ateca - fotografie CUPRA se stala nezávislou značkou společnosti SEAT, prvním modelem je Ateca - fotografie