Sezonní nabídka SEAT Service: SEAT zajistí svým zákazníkům bezstarostné zimní cestování


12.10.2018

SEAT připravil pro všechny své zákazníky, kteří si chtějí „užívat zimu bez starostí na cestách“, atraktivní sezonní nabídku komplexních servisních služeb. Majitelé zánovních i starších vozů SEAT si nemusejí dělat starosti ani se samotnou přípravou vozu na zimu, protože ji mohou svěřit do rukou nejbližšího autorizovaného servisu SEAT.Jeho důkladně školení technici zajistí za výhodných podmínek zimní servisní prohlídku, kompletní SEAT Pneuservis, pravidelnou údržbu a v případě potřeby také okamžité odstranění případných nedostatků. Sezonní nabídka SEAT Service, platná až do konce letošního roku, zahrnuje navíc akční nabídky na vybrané servisní úkony.

„Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek – dobře známé přísloví platí i pro přípravu automobilu na zimní provoz,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „A řídí se jím i naše síť autorizovaných servisů SEAT, která je již na zimní sezonu dokonale připravena. Její komplexní služby zajistí, aby si mohli majitelé vozů SEAT užívat zimu bez starostí na cestách.“

S přezouváním na zimní pneumatiky není radno čekat až na první sněhové vločky, protože zimní pneumatiky překonávají svými provozními vlastnostmi letní pneumatiky již při poklesu teplot pod 7 °C. V rámci sezonní nabídky mohou majitelé vozů SEAT využít na služby SEAT Pneuservisu slevový poukaz v hodnotě 500 Kč (platí v případě koupi sady pneumatik nebo kompletních kol). Profesionální služby SEAT Pneuservisu zahrnují nejen přezutí vozu z letních na zimní pneumatiky, včetně vyvážení, ale také vyčištění a uskladnění kol s letními pneumatikami do další sezony.

Autorizovaný servis SEAT zajistí ekologickou likvidaci opotřebovaných nebo poškozených pneumatik a poskytne zákazníkovi široký výběr kvalitních nových zimních pneumatik od prémiových výrobců za velmi konkurenceschopné ceny. Zimní pneumatiky se dodávají také jako kompletní sady s atraktivními koly z lehké slitiny. Například 16“ kolo Abrera II Anthracite s pneumatikou Bridgestone Blizzak LM001 pro SEAT Arona stojí 7214 Kč.

S nákupem nové pneumatiky v SEAT Pneuservisu se pojí záruka SEAT PneuGarance na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu. Nepříjemnostem s výměnou poškozené pneumatiky na cestách zabrání pneumatiky s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečnou jízdu zacelením otvoru v běhounu.

SEAT Service doporučuje spojit s přezutím na zimní pneumatiky zimní servisní prohlídku, která odhalí případné nedostatky v technickém stavu vozidla. Kontrola se týká všech důležitých komponentů od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu, kola i pneumatiky, funkčnost spojky, chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače až po akumulátor, klínový a rozvodový řemen, světlomety, těsnost a poškození motoru i motorového prostoru a provozní kapaliny. V případě okamžité realizace potřebných oprav u servisního partnera SEAT je zimní servisní prohlídka pro zákazníka zdarma.

Nabídka servisních úkonů je přitom důkladně přizpůsobena požadavkům různých skupin zákazníků podle stáří vozidla, kteří navíc mohou využívat řadu dalších zvýhodnění. Velmi populární jsou slevové poukazy Fitness plán na Originální díly SEAT® a Economy díly, Originální příslušenství SEAT® a servisní úkony ve výši až 20 %. Po dobu trvání sezonní servisní kampaně obdrží zákazníci při zakoupení originální nebo Economy sady stíracích lišt atraktivní bonus v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu zimní směsi do ostřikovačů. Bonusu se dočkají také zákazníci, kteří si nechají vyměnit sklo čelního okna. Ti obdrží za symbolickou 1 Kč sadu originálních nebo Economy stíracích lišt pro stěrače předního okna.

Používáním Originálních dílů SEAT® se 100% zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně je nejen zajištěn spolehlivý a bezpečný provoz, ale také úspora značných finančních prostředků. Výhodou profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

Ze sortimentu pravidelně vyměňovaných Originálních dílů SEAT® lze pro vybrané verze modelu Leon, Altea a Toledo pořídit například sadu brzdového obložení vpředu za 2006 Kč, pro zadní brzdy vyjde brzdové obložení na 1451 Kč. Zapalovací svíčka Longlife stojí 236 Kč. Za žhavicí svíčku zaplatí majitelé vybraných modelů Alhambra, Ibiza a Leon 842 Kč. K bezproblémovému provozu motoru v zimních podmínkách přispěje také aditivum do chladicí kapaliny pro vybrané modely SEAT za 439 Kč. Pro starší vozidla mohou být výhodné díly Economy, jejichž sortiment zahrnuje mimo jiné akumulátor 72 Ah/380 A za 2817 Kč, zapalovací svíčku Longlife za 193 Kč nebo přední brzdový kotouč Economy pro Leon, Altea a Toledo za 1412 Kč.

Majitelům starších vozů SEAT vychází vstříc rovněž program Kompletní ceny SEAT. Například servisní prohlídka s výměnou motorového oleje vyjde majitele modelu Leon 1.4/63 kW z roku 2008 na 2700 Kč. Výměna brzdového obložení vpředu stojí u modelu SEAT Ibiza 1.4/63 kW z roku 2008 1950 Kč, nebo 5070 Kč, pokud se vyměňují také brzdové kotouče vpředu. Výměna brzdové kapaliny i Ibizy vyjde na 790 Kč a akumulátoru Economy na 1930 Kč. Uváděné ceny zahrnují Originální a Economy díly SEAT®, čas i práci mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Program Kompletní ceny SEAT je určen pro fyzické osoby, které jsou majiteli vozidel SEAT starších 5 let.

Je-li na pořadu dne obnovení platnosti STK, mají majitelé starších vozů SEAT k dispozici výhodnou službu STK Service. Odborníci v servisech SEAT si vezmou na starost přípravu vozidla, odstraní zjištěné nedostatky a jako bonus pro zákazníka zajistí provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Na servis je vhodné pamatovat již při koupi nového vozu SEAT. SEAT servisní balíčky umožňují totiž provozovat vozidlo až pět let s paušální platbou za pravidelnou údržbu, případně i výměnu originálních dílů podléhajících opotřebení. Servisní balíčky lze pořídit s novým vozidlem SEAT. Výhodou pro zákazníka je naprostá transparentnost nákladů po celou dobu platnosti servisního balíčku. Při prodeji použitého vozidla přechází servisní balíček na nového majitele, což společně s prokazatelnou servisní historií vozidla zvyšuje hodnotu vozidla.

U servisních partnerů SEAT naleznou majitelé vozů SEAT také mnoho atraktivních možností, jak si vyladit automobil SEAT přesně podle svých představ. Pro zimní období zaujmou z rozsáhlého sortimentu Originálního příslušenství SEAT® například střešní nosiče a příčníky pro SEAT Leon ST za 6613 Kč, střešní box na lyže a zavazadla o objemu 420 litrů za 16 600 Kč, nosič až 6 párů lyží a 2 snowboardů na tažné zařízení za 8385 Kč, náramek pro hlášení radarového měření rychlosti jízdy za 965 Kč, skládací řezná lopatka za 413 Kč a nabíječka se dvěma vstupy USB, kladívkem na rozbití skla a řezačkou pásu za 203 Kč.

Fanoušky španělské značky bezesporu potěší dárkové předměty ze SEAT kolekce, a to nejen pod vánočním stromečkem. V letošní kolekci vyniká například pánská softshellová bunda Motorsport za 2729 Kč, dámské tričko s dlouhým rukávem za 1159 Kč, chronografické hodinky SEAT Motorsport za 3543 Kč, sluchátka SEAT za 1829 Kč, kožené pouzdro na iPhone za 1118 Kč nebo skládací nákupní taška za 62 Kč.

Sezonní nabídka SEAT Service trvá od 1. 10. do 31. 12. 2018.Fotografie:


Sezonní nabídka SEAT Service: SEAT zajistí svým zákazníkům bezstarostné zimní cestování  - fotografie